top of page

videa

Zde najdete nejnovější videa  dobrodruha, cestovatele a rybáře Jakuba Vágnera 

z portálu YouTube.

Po stopách divočáka s Markem Machanem - část 1/2

S Jakubem v přírodě online

V dnešním díle se podíváme na zoubek divokému praseti, které žije v našich lesích - divočákovi. A jelikož je toho tolik co o těchto zvířatech můžeme říct, tak jsme toto vyprávění rozdělili do dvou dílů.

Návštěva liberecké ZOO, část 2/2

S Jakubem v přírodě online

V dnešním díle seriálu S Jakubem v přírodě online nás čeká druhá část soukromé prohlídky s ředitelem liberecké zoo Davidem Nejedlem. Tentokrát se podíváme do spodní části liberecké zoo kde se například dozvíme proč bude liberecká zoo končit s chovem ikonických bílých tygrů.

Návštěva liberecké ZOO, část 1/2

S Jakubem v přírodě online

V dnešním díle bychom Vás rádi pozvali na soukromou prohlídku liberecké zoo a provázet nás bude ten nejpovolanější - ředitel liberecké zoo David Nejedlo.

Návštěva lánské obory

S Jakubem v přírodě online

V dnešním díle seriálu s Jakubem v přírodě online se podíváme do uzavřeného areálu Lánské obory, kde se podíváme zblízka jak to uvnitř obory vypadá a jaká zvířata jsou zde k vidění.

Poklady české země

S Jakubem v přírodě online

V dnešním díle se s Jakubem v přírodě online se podíváme na zoubek detektorům kovů a to jak s nimi zacházet nám ukáže Jakub Mikeš.

Záchranná stanice zvířat

S Jakubem v přírodě online

V dnešním díle S Jakubem v přírodě online se podíváme do záchranné stanice zvířat ve Vlašimi kde nám bude dělat průvodce Filip Petrák.

Na samotě u lesa s Daliborem Balutem

S Jakubem v přírodě online

V dnešním díle nás čeká výlet za panem Balutem, kterého nám poví o tom jakým způsobem vybudoval svoje království na kraji lesa a sledovat ho můžete na jeho kanále: https://www.youtube.com/channel/UCNly...

Čistírna vody

S Jakubem v přírodě online

V dnešním díle nás čeká návštěva čistírny vody v Hradci Králové, kde vás provedeme celým procesem čištění vody až po vypuštění vody zpět do řeky.

Jelení říje

S Jakubem v přírodě online

V dnešním díle nás čeká jeden ze symbolů podzimu - jelení říje. Vydali jsme se na Šumavu, kde nás provede Oldřich Vojtěch. PS: Moc se omlouváme za špatnou kvalitu zvuku v prvních 30ti vteřinách po znělce. Zbytek videa je již v pořádku.

Den revírníka Lesů ČR

S Jakubem v přírodě online

V dnešním díle s námi prožijete den revírníka Lesů ČR v krásných Jizerských horách. Čeká nás spousta zajímavých zastávek, tak se na to pojďme společně podívat :-)

YouTube

S Jakubem v přírodě online

Stairs 2 Hell s Martinem Čechem

S Jakubem na rybách

V dnešním díle S Jakubem na rybách se podíváme s Martinem Čechem jak to chodí při kaprařských závodech Stairs 2 Hell.

Lov kaprů na pop-up s Tomášem Bráblíkem

S Jakubem na rybách

V dnešním díle se můžete těšit na chytání kaprů na pop upky s ronnie rigem nebo bait flossem. Zaměříme se také na úklid okolo našich vod.

Lov sumců na podvodní splávek

S Jakubem na rybách

V dnešním díle se podíváme na vodní nádrž Orlík a zaměříme na techniku lovu sumců na podvodní splávek.

Lov amurů na špendlíky s Filipem Momčilem

S Jakubem na rybách

V dnešním díle se vydáme po stopách Amura Bílého s pomocí návnady kterou si může opatřit každý - špendlíky a v tomto díle se máte opravdu na co těšit :-)

Casting sport s Kačkou Markovou

S Jakubem na rybách

V dnešním díle se můžete těšit na 61 násobnou mistryni světa a držitelku světového rekordu Kačku Markovou, která nám přiblíží co si představit pod pojmem casting sport.

Parmy na přívlač s Oskarem Bubnem

S Jakubem na rybách

V dnešním díle se podíváme opět na řeku Ohři, ale tentokrát nás čeká královská disciplína v přívlači a tou je lov parem.

Den s rybářským potěrem u vody

S Jakubem na rybách

Tentokrát se vydáme na dětský tábor Katlováček, kde budeme chytat celý den s dětmi všechny možné rybolovné techniky a opět se můžete těšit na krásné úlovky :-)

Sumcové zahájení s Romanem Kuřilem

S Jakubem na rybách

Tentokrát nás čeká Labe a chytání sumců z lodě s Romanem Kuřilem, kde budeme chytat vertikálně s pomocí echolotů, které dávají chytání úplně nový rozměr.

Tloušti s Hynkem Kadlčíkem

S Jakubem na rybách

V dnešním díle nás čeká lov tloušťů na třešně a višně. Tentokrát jsme se vydali na Moravu překvapit Hynka, který o naší návštěvě vůbec nevěděl.

Vláčka z bellyboatu vs kajaku s Alešem Erbou

S Jakubem na rybách

V dnešním díle nás čeká porovnání 2 plavidel. Kajaku a bellyboatu. Rozebereme si jednotlivé výhody a nevýhody každého plavidla a ještě k tomu si parádně zachytáme na Orlíku. Co víc si přát.

Lov kaprů s Claudií Darga

S Jakubem na rybách

V dnešním díle se můžete těšit na slibované video s Claudií Darga, tentokrát při chytání její oblíbené ryby - kapra.

Vláčka na řece s Mírou Vojtkem

S Jakubem na rybách

V tomto díle nás čéká naše stará známá řeka Ohře, která nám předvedla, jak vypadá zdravá řeka plná ryb a jak to tak bývá, řeka dokáže také překvapit.

Úhoři s Filipem Momčilem

S Jakubem na rybách

V dnešním díle nás čeká chytání úhořů na stojaté vodě na rousnice a díky skvělému počasí jsme zažili parádních pár hodin u vody.

Sumci - Itálie - Leden 2020 3. díl

S Jakubem na rybách

V posledním díle lednové výpravy do Itálie přejedeme opět na jiné místo, kde budeme mapovat novou vodu. Máte se na co těšit, nachytaly se obrovské ryby :-)

Zig Rig s Pítrsem

S Jakubem na rybách

V dnešním díle se můžete těšit na méně známou techniku a tou je lov kaprů na ZIG RIG. V tomto díle se dozvíte spoustu nových informací a podařilo se nám chytit krásně zbarvené kapry do černa.

Jarní feeder s Václavem Proškem

S Jakubem na rybách

Tentokrát se vydáme po stopách filmu Zlatí úhoři a zachytáme si ryby na feeder s vnukem legendárního převozníka Proška.

Sumci s Honzou Pokorným 2.díl - Itálie - Leden 2020

S Jakubem na rybách

V dalším díle naší lednové výpravy změníme místo a jak to známe - Změna místa ryba jistá :-)

Sumci s Honzou Pokorným - Itálie - Leden 2020

S Jakubem na rybách

Dovolte nám alespoň tímto videem vás vzít na výlet za hranice naší země a pojďme společně zavzpomínat na letošní zimní sumcovou výpravu do Itálie.

Kapři na boilies s Radkem Filipem (ENG subtitles)

S Jakubem na rybách

V dnešním díle se vydáme chytat kapry na Labe s Radkem Filipem a čeká nás 12-ti hodinová výprava uprostřed cyklostezky a opět se můžete těšit na skvělé úlovky.

Pstruhové zahájení s Petrem Čížkem a Radkem Filipem (ENG subtitles)

S Jakubem na rybách

Na zahájení pstruhové sezóny jsme samozřejmě nemohli chybět a jeli jsme se podívat za Petrem Čížkem a Radkem Filipem na Ohři, kde se nám povedly upravdu unikátní záběry.

Feeder s Claudií Darga

S Jakubem na rybách

entokrát se vydáme na feeder s Claudií Darga. Známou kaprařskou královnou se kterou jsme zažili krásný den u vody plný ryb.

Pstruzi na přívlač s Tomášem Jírovcem

S Jakubem na rybách

Tentokrát jsme se vydali s Tomášem Jírovcem na pstruhy na soukromé jezero Za Valem, kde jsme si krásně zachytali na plandavky a sýráky. Pokud se vám video bude líbit, nezapomeňte kliknout na ODEBÍRAT, ať nepřijdete o další díly.

Plavaná s centerpinem (ENG subtitles)

S Jakubem na rybách

Dnes se vydáme s Radkem Kubánkem vyzkoušet méně známou techniku - plavaná s centerpinem.

Jarní feeder s Radkem Kubánkem

S Jakubem na rybách

V prvním díle nové série nás čeká chytání přímo uprostřed Českého Krumlova na feeder. Nachytali jsme celou řadu krásných ryb a cíleně jsme lovili tlouště na jednu velmi netradiční nástrahu. Zajímá vás jaká? Pojďte se s námi podívat na celý díl :-) A pokud se Vám video líbí, nezapomeňte kliknout na tlačítko ODEBÍRAT, aby vám neunikl žádný další díl :-)

YouTube

S Jakubem na rybách

YouTube

Téma

Téma

YouTube

videa

bottom of page