freshwater giants

Nejslavnější rybář světa Australan Rex Hunt skončil ve Vltavě!

Nejslavnější rybář světa Australan Rex Hunt

17.6.2007

V rámci nejznámější mezinárodní rybářské výstavy světa EFTTEX 2007, která byla poprvé v Praze ve dnech 15. – 17. 6., navštívil nejslavnější rybář světa Australan Rex Hunt v Průhonicích svého přítele Jakuba Vágnera. Veškerý volný čas, kromě povinností na výstavě, společně trávili u vody s pruty v rukou.

Vrchol jejich společného rybolovu přišel na setkání rybářských celebrit s Jakubem Vágnerem a s jeho přáteli – českými rybářskými reprezentanty u Vltavy na Císařské louce. Zde se Jakubovi podařilo před zraky všech hostů, přímo v centru Prahy, ulovit obřího sumce dlouhého 217 cm.

Když Rex Hunt viděl souboj Jakuba s obří rybou, nezaváhal ani vteřinu a skočil do Vltavy, aby společně s ním 70 kg těžkého sumce vytáhl.

Důkazem toho, že Česká republika patří mezi světové velmoci ve sportovním rybaření byl projev Rexe Hunta na závěrečném galavečeru výstavy.

Rex Hunt mluvil nadšeně o České republice a zdejším rybolovu a šokoval svých 2000 kolegů z celého světa poslední větou, při které ukázal na Jakuba Vágnera a vykřikl: „To je Vaše budoucnost, to je Vaše nová hvězda, to je Váš nový Rex Hunt!!!“