freshwater giants

Den s Jakubem

densjakubem2

1.7.2011

27. června 2011 – Ve čtvrtek 23. června 2011 vyvrcholila exkluzivní soutěž National Geographic Channel (NGC) pořádaná u příležitosti premiéry seriálového hitu Rybí bojovník.

Držitelka hlavní výhry v této soutěži, paní Alena Ženíšková a její manžel, strávili Den na rybách s NGC a světoznámým rybářem, cestovatelem a dokumentaristou Jakubem Vágnerem, který je ústřední postavou seriálu NGC Rybí bojovník. Velká SMS soutěž o tuto hlavní výhru a spoustu hodnotných vedlejších cen se uskutečnila ve dnech 1. až 17. dubna 2011. Soutěžící, kteří zaslali SMS zprávu s odpovědí na jednoduchou otázku a dostali se mezi 20 vylosovaných, získali například zpáteční jízdenky do vybrané evropské destinace od Student Agency, celoroční vstupenku do ZOO Liberec, rybářské potřeby od společnosti Kajman, U:fon předplacený internet, společenské hry, DVD a knihy od společností Bonaparte, Fraus a Multisonic a mnoho dalších cen.

Hlavní výherkyně se pak po osobní domluvě s NGC a Jakubem Vágnerem vydala spolu se svým manželem na celodenní rybářský výlet k jednomu z jihočeských rybníků, kde společně nalovili desítky kaprů a dalších ryb. Jako správní zastánci metody „chyť a pusť“, kterou propaguje i sám Jakub Vágner, se ale všechny jejich úlovky brzy cítily opět jako „ryby ve vodě“.

Fotografie z  krásného dne, který se nejen pro výherkyni stal nezapomenutelným zážitkem, jsou k dispozici na webových stránkách NGC  HYPERLINK „http://www.natgeotv.com/cz/rybi-bojovnik“ www.natgeotv.com/cz/rybi-bojovnik a na Facebooku. Poděkování National Geographic Channel za příjemný průběh celé akce, nesoucí se v duchu motta „žijte se zájmem“, patří jak vítězce soutěže, tak sympatickému Jakubu Vágnerovi.

Dokumentární série Rybí bojovník se u nás poprvé objevila na obrazovkách NGC ve čtvrtek 28. dubna 2011. V srpnu ji v premiéře uvede rovněž TV kanál Nat Geo Wild, a proto Vás srdečně zveme k jejímu sledování.

Jana Dobášová, PR Channels

Poznámky:

Kdo je Jakub Vágner?

Jakub Vágner je držitelem mnoha pozoruhodných rekordů včetně maximálního úlovku 147 sumců během 40ti hodin. Mezi jeho světová prvenství patří také např. polapení jedné z největších sladkovodních ryb – arapaimy – v povodí Amazonky. Dalším rekordním záznamem je 110kilogramový a 2,4 metrů dlouhý sumec, kterého Vágner odchytil na italské řece Po. Vágnerovy rybářské výpravy potvrdily masivní výskyt sumců v České republice. V oblasti rybaření je Vágner vášnivým zastáncem metody „chyť a pusť“.
Nejen v rámci seriálu hitu Rybí bojovník, který měl v České republice a na Slovensku premiéru 28. dubna 2011, je Jakubovou hlavní snahou dostat do povědomí jak tyto velké ryby samotné, tak i nezbytnost jejich ochrany. Má neotřelý přístup a především sdílí nadšení pro ryby, aniž by byl příliš senzacechtivý. Zúčastnil se mnoha rozhovorů a talk show nejen v České republice, ale i v zahraničí. Například byl hostem americké Tonight Show with Jay Leno či Show Jana Krause.
Jakubovy expedice jsou občas pořádně dramatické. Potýkat se s 200kg vážícím rybím monstrem není pro Jakuba a jeho prut žádná hračka. Musel čelit i extrémnímu podnebí a podmínkám v kruté amazonské džungli, odlehlých mongolských oblastech či u keňského jezera Turkana.

National Geographic Channels International (NGCI)

National Geographic Channels International (NGCI) vyzývá diváky, aby žili se zájmem, a to prostřednictvím chytré a inovativní programové skladby. Ve své náplni si klade otázku, co víme, jak nahlížíme na svět a co nás žene kupředu. Vlastníky společnosti jsou National Geographic Television (NGT) a FOX Entertainment Group. NGCI se podílí na závazku National Geographic Society vůči vědě, ochraně přírody a vzdělávání prostřednictvím svých šesti programů: National Geographic Channel, National Geographic Channel HD, Nat Geo Wild, Nat Geo Wild HD, Nat Geo Adventure a Nat Geo Music.

Celosvětově vysílá National Geographic Channel (včetně NGC U.S., což je společný podnik NGT a Fox Cable Networks Group) do více než 370 milionů domácností ve 188 zemích a 37 jazycích.

Pro více informací navštivte  HYPERLINK „http://www.natgeotv.com/cz“ www.natgeotv.com/cz

Channels

Marketingová a distribuční společnost CHANNELS je dynamická a rozrůstající se firma působící na českém a slovenském trhu od roku 2003.
Specializací společnosti je oblast vysílání, distribuce a marketingu tematických televizních stanic.
S ohledem na stabilitu, tradici a dlouholeté zkušenosti vlastníků televizních společností přinášíme nejen kvalitní obsah vysílání, ale jsme schopni zajistit i služby s ním související v oblastech marketingu a reklamy.

Pro další informace kontaktujte:

Jana Dobášová, Channels, s.r.o., zastoupení National Geographic Channel v ČR a SR
Tel/fax: +420 222 733 679, Mob: +420 722 965 428,  dobasova.jana@channels.cz
Masarykovo náměstí 18, 254 01 Jílové u Prahy,  www.channels.cz